64
11.08.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tyle jest miejsca na Modrzewinie i lepsza komunikacja, a ciekawe jak straż pożarna będzie w tych korkach wyjeżdżała. Kto nami rządzi.
Wet (2022.08.19)
@Wet - W Polsce jest przewaga wiatrów zachodnich i północnych i dlatego dominującym kierunkiem rozbudowy miast jest właśnie ten, gdyż zapewnia dostęp świeżego dla nowych mieszkańców, a nie zasmogowanych obszarów z "tyłu miasta". Ktoś z urbanistów rządzących powinien albo wstydzić się, albo przyznać się.... no właśnie.... do czego?
(2022.08.21)
Z tej samej "koncepcji rozwoju miasta" jest pomysł ulokowania oczyszczalni ścieków i wysypiska śmieci od strony zachodniej i północnej, miasta. Niech smród idzie w nas!!!
(2022.08.21)

info

0  
  0
"Utrudniali"... Chyba raczej: ratowali. Bażantarnię. Elbląg to miasto mieszkańców i jak ktoś tknie perełkę Elbląga, to znów będą protesty.
(2022.08.22)