A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tyle jest miejsca na Modrzewinie i lepsza komunikacja, a ciekawe jak straż pożarna będzie w tych korkach wyjeżdżała. Kto nami rządzi.
@Wet - W Polsce jest przewaga wiatrów zachodnich i północnych i dlatego dominującym kierunkiem rozbudowy miast jest właśnie ten, gdyż zapewnia dostęp świeżego dla nowych mieszkańców, a nie zasmogowanych obszarów z "tyłu miasta". Ktoś z urbanistów rządzących powinien albo wstydzić się, albo przyznać się.... no właśnie.... do czego?
Z tej samej "koncepcji rozwoju miasta" jest pomysł ulokowania oczyszczalni ścieków i wysypiska śmieci od strony zachodniej i północnej, miasta. Niech smród idzie w nas!!!
"Utrudniali"... Chyba raczej: ratowali. Bażantarnię. Elbląg to miasto mieszkańców i jak ktoś tknie perełkę Elbląga, to znów będą protesty.