UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z tej samej "koncepcji rozwoju miasta" jest pomysł ulokowania oczyszczalni ścieków i wysypiska śmieci od strony zachodniej i północnej, miasta. Niech smród idzie w nas!!!
Z tej samej "koncepcji rozwoju miasta" jest pomysł ulokowania oczyszczalni ścieków i wysypiska śmieci od strony zachodniej i północnej, miasta. Niech smród idzie w nas!!!