UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tej samej "koncepcji rozwoju miasta" jest pomysł ulokowania oczyszczalni ścieków i wysypiska śmieci od strony zachodniej i północnej, miasta. Niech smród idzie w nas!!!


Anuluj