UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ile Jarek płaci za kolumny radiowozów, które obstawiają jego dom przez cały rok? Za te pieniądze idące z naszej kieszeni policja obstawiła by setki takich meczów.


Anuluj