UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak się ludzi robi w konia? Z osiedla, np.6 budynków tworzy się jedną wspólnotę, czyste wariactwo. Nie sposób się połapać potem, w tej rzece rozliczeń, co tam jest prawidłowo. współpracuje deweloper z zaprzyjaźnionym zarządcą, kręcą lody obaj. Nowe windy, na gwarancji, co miesiąc podlegają kosztownym przeglądom, mieszkając w jednym budynku muszę płacić za inne, jeżeli coś się tam zepsuje. Wspólnota tylko w odniesieniu do jednego budynku, wtedy panujemy nad sytuacją. Nie dajcie się cwaniakom.

Wspólnotowiec

Anuluj