UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wróbel wytyka paluchem ile osób w EKO jest w zarządzie. A proszę przypomnieć ilu w ratuszu jest vice prezydentów? W takiej mieścinie aż tylu?

phihihi

Anuluj