28
01.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Warunek - 12 miesięczne doświadczenie z podnoszeniu mostów. .Wyobrażasz sobie w CV w pozycji Umiejętności: podnoszenie mostów przez 11 miesięcy i ten żal, bo wiesz, że w mieście roi się od konkurentów, którzy robili to od co najmniej roku :)
HB_MT01 (2022.03.01)

info

1  
  0
Chyba tylko Witek, bo najsilniejszy. W gębie.
ojojoj (2022.03.01)

info

0  
  0
Nie przycichł. Wydalił oświadczenie po którym Putin pyta : a kto to jest i dlaczego się wciska?
zamieść (2022.03.01)
Już któraś to firma konserwuje te mosty, a żarówek jak nie było tak niema To samo będzie z tym podświetlonym parkiem z budżetu obywatelskiego
Mariusz76 (2022.03.01)

info

1  
  0
Acha szykuje się następna kameralna inwestycja mianowicie w miejscu plomby przy Rzeżnickiej między ratuszem a kamienicami ma powstać sala koncertowa Gdzie w tym miejscu zmieści się scena, widownia, hall, zaplecze, zaplecze techniczne No chyba że będzie to sala wielkości naszego amfiteatru Większą mamy w szkole muzycznej Jeśli budować to coś większego np na wyspie spichrzów
Mariusz76 (2022.03.01)

info

1  
  0
"Kto będzie podnosił mosty?"Może jakiś radny, radna z mizernym poparciem w mieście ??
ATUTY . (2022.03.02)
Jarek z kotem
EGH (2022.03.04)

info

0  
  0
@ATUTY . - Radny Marek O. mieszka blisko może jakby go podszkolić to dałby sobie radę. Oczywiście tylko w dni kiedy nie obraduje no jak mieszkańców będę już po zapowiedzianych spotkaniach.
(2022.03.05)