UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Acha szykuje się następna kameralna inwestycja mianowicie w miejscu plomby przy Rzeżnickiej między ratuszem a kamienicami ma powstać sala koncertowa Gdzie w tym miejscu zmieści się scena, widownia, hall, zaplecze, zaplecze techniczne No chyba że będzie to sala wielkości naszego amfiteatru Większą mamy w szkole muzycznej Jeśli budować to coś większego np na wyspie spichrzów
Mariusz76