UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już któraś to firma konserwuje te mosty, a żarówek jak nie było tak niema To samo będzie z tym podświetlonym parkiem z budżetu obywatelskiego

Mariusz76

Anuluj