A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I znów Elbląg nie ma nic do powiedzenia. PRZECIEŻ to kanał elbląski.
@TeofilSkorupa - Jesteś stary i pamięć masz krótką. Przeczytaj artykuł portelu z grudnia 2020 Zero złotych dla Elbląga z Funduszu Inwestycji Lokalnych. Decydowało kryterium polityczne (. .. )Zdaniem Witold Wróblewskiego, prezydenta Elbląga, podziału tych pieniędzy dokonano z partyjnego klucza. Nie jest on jedynym samorządowcem, który podważa podział pieniędzy z FIL, a których zdaniem, miały one popłynąć do miast, gmin i powiatów związanych z partią rządzącą. ". .. To że ktoś ma pomysł nie znaczy że cokolwiek dostanie od partii
dzięki 15 emeryturze każdego emeryta będzie stać na rejs statkiem, aby tylko wypłacili 15 przed 1 lipca to płynę sobie, za Tuska nawet na chleb nie było, a dzisiaj jest ma wszystko, nawet ma rejsy
@TeofilSkorupa - Sam nie wierzysz w to co piszesz. ..
Porownaj gospodarke Danii Holandii do naszej. Zrozumiesz może. .. .
@TeofilSkorupa - Spadaj na Białoruś to nie będziesz musial niczego przestrzegać.
@okoniowaty - "Niby jak to odciąży pochylnie??"Zapewne oprócz trasy Buczyniec-Kąty powstanie nowa Całuny -> np. Oleśnica.
a biedne umysłowo miasta Elbląg nawet marnej drogi rowerowej na pochylnie nie jest w stanie poprowadzić, nad Drużno nie piszę bo tu pewnie januszeria nie wie czym są obserwacje ornitologiczne, Rychliki przejmują turystykę kanałową, pewnie stworzą jeszcze platformy obserwacji ptactwa, a Elbląg śpi i chrapie,
@Pzpr jak malowany - Prezes zapatrzony w sanacje będzie i stara się sam rządzić. Centralne sterowanie i dużo państwa w gospodarce. Ale Unia jest jeszcze gorsza i chce z Polski zrobić kolonię. Mają rządzić Niemcy i może Francja, a reszta bieda i nędza. TakA przyszłość nas czeka jak dojdzie do władzy w Polsce Donald i partia POdnóżków unijnych.
a gdzie informacje ze w Lidzbarku W. wlasnie wystawiono na sprzedaz zimne termy kolegi jurka motorówki protasa z PO?