UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dzięki 15 emeryturze każdego emeryta będzie stać na rejs statkiem, aby tylko wypłacili 15 przed 1 lipca to płynę sobie, za Tuska nawet na chleb nie było, a dzisiaj jest ma wszystko, nawet ma rejsy
Emerytuer
dzięki 15 emeryturze każdego emeryta będzie stać na rejs statkiem, aby tylko wypłacili 15 przed 1 lipca to płynę sobie, za Tuska nawet na chleb nie było, a dzisiaj jest ma wszystko, nawet ma rejsy
Emerytuer