20
06.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RobertKoliński - Idź lepiej na spacer i przewietrz ten ciasny umysł, zamiast głupoty pisać.
Na zdrowie (2022.02.06)
@Ciekawy - A w UK jest godzina dla Allacha, kierowca autobusu się zatrzymuje, wyjmuje swój dywanik i nikogo nie obchodzi, że spóźnisz się do pracy.
LucynaŁupina (2022.02.06)
@RobertKoliński - Strasznie się "odpalasz"towarzyszu gdy ktoś temat pracy porusza.
(2022.02.06)
Co za czasy?
(2022.02.06)

info

2  
  2
Pis czego się dotknie to sp. .. .. li
(2022.02.06)

info

3  
  3
@LucynaŁupina - 3 osoby są na nie. Zapraszam do UK.
LucynaŁupina (2022.02.06)
ZA komuny TAKICh PUSZCZAŁKOWSKICH było wielu, wszedzie była praca akordowa i jak chciałes zarobiscna utrzymanie rodziny to musiałes rypac nie raz nawet niedzele, tk pracowało sie w zamechu pracowałem w dozorze i musiałem przyjsc bezpłatnie do pracy w niedziele z wpisem do ksiazki na portierni prac tz fizyczny mał 100 procentowe płatne ja tylko za dziekuje i cicho siedziec bo wywala z pracy o ile nie nalezałes obowiazkowo do partii
byłe mistrz w zamechu (2022.02.06)
@byłe mistrz w zamechu - Precz z komuna!
(2022.02.06)
komuna to były straszne czasy ale teraz mamy Nowy Ład i nikt nie wie ile powinien zarabiać ale wszyscy wiedzą, że zarabiają wincyj, bo im w telewizorze tak jeden stary grzyb zakomunikował, oczywiście wincyj tylko uczciwi zarabiajom, złodzieje i oszuści czyli nauczyciele, strażnicy więzienni, górnicy, lekarze, prawnicy, inżynierowie itd zarabiajom mniej bo dzięki temu jest sprawiedliwie; )i zgodnie z prawem
Yhbb (2022.02.06)

info

2  
  3
Nic się nie zmieniło w tym komunistycznym mieście, do tej pory niektórzy mieszkańcy emblaga potrafią skierować przyjezdnego (gościa)nie w tym kierunku co trzeba.
były (2022.02.07)

info

0  
  0