A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - Idź lepiej na spacer i przewietrz ten ciasny umysł, zamiast głupoty pisać.
@Ciekawy - A w UK jest godzina dla Allacha, kierowca autobusu się zatrzymuje, wyjmuje swój dywanik i nikogo nie obchodzi, że spóźnisz się do pracy.
@RobertKoliński - Strasznie się "odpalasz"towarzyszu gdy ktoś temat pracy porusza.
@LucynaŁupina - 3 osoby są na nie. Zapraszam do UK.
ZA komuny TAKICh PUSZCZAŁKOWSKICH było wielu, wszedzie była praca akordowa i jak chciałes zarobiscna utrzymanie rodziny to musiałes rypac nie raz nawet niedzele, tk pracowało sie w zamechu pracowałem w dozorze i musiałem przyjsc bezpłatnie do pracy w niedziele z wpisem do ksiazki na portierni prac tz fizyczny mał 100 procentowe płatne ja
tylko za dziekuje i cicho siedziec bo wywala z pracy o ile nie nalezałes obowiazkowo do partii
@byłe mistrz w zamechu - Precz z komuna!
komuna to były straszne czasy ale teraz mamy Nowy Ład i nikt nie wie ile powinien zarabiać ale wszyscy wiedzą, że zarabiają wincyj, bo im w telewizorze tak jeden stary grzyb zakomunikował, oczywiście wincyj tylko uczciwi zarabiajom, złodzieje i oszuści czyli nauczyciele, strażnicy więzienni, górnicy, lekarze, prawnicy, inżynierowie itd zarabiajom mniej bo dzięki temu jest sprawiedliwie; )i zgodnie z prawem
Nic się nie zmieniło w tym komunistycznym mieście, do tej pory niektórzy mieszkańcy emblaga potrafią skierować przyjezdnego (gościa)nie w tym kierunku co trzeba.