UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nic się nie zmieniło w tym komunistycznym mieście, do tej pory niektórzy mieszkańcy emblaga potrafią skierować przyjezdnego (gościa)nie w tym kierunku co trzeba.
były
Nic się nie zmieniło w tym komunistycznym mieście, do tej pory niektórzy mieszkańcy emblaga potrafią skierować przyjezdnego (gościa)nie w tym kierunku co trzeba.
były