UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic się nie zmieniło w tym komunistycznym mieście, do tej pory niektórzy mieszkańcy emblaga potrafią skierować przyjezdnego (gościa)nie w tym kierunku co trzeba.

były

Anuluj