UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
komuna to były straszne czasy ale teraz mamy Nowy Ład i nikt nie wie ile powinien zarabiać ale wszyscy wiedzą, że zarabiają wincyj, bo im w telewizorze tak jeden stary grzyb zakomunikował, oczywiście wincyj tylko uczciwi zarabiajom, złodzieje i oszuści czyli nauczyciele, strażnicy więzienni, górnicy, lekarze, prawnicy, inżynierowie itd zarabiajom mniej bo dzięki temu jest sprawiedliwie; )i zgodnie z prawem
Yhbb