UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już nie marudzcie. W niektórych krajach zachodnich to funkcjonuje i jakoś nie ma zamieszek czy protestów.
kkkkkk1
Już nie marudzcie. W niektórych krajach zachodnich to funkcjonuje i jakoś nie ma zamieszek czy protestów.
kkkkkk1