UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przeczytałem: 'mamy świetny pomysł, tylko ktoś to musi zrobić za nas, za swoje pieniądze i na działce, którą kupi od nas'. Dopiero po 15,a ktoś już jedzie na niezłej bani. To efekt home office, że ludzie piją od rana udając, że pracują.

Mjr.Tom