74
18.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@LucynaŁupina - Teofilu bez jajek, nikt ci nie dawał mandatu do wygłaszania podziękowań i wypowiadania się w imieniu mieszkańców
(2022.01.20)
@RobertKoliński - czy na szybko, czy "przemyślane"wszystkie do bani. //@#dupa#bolszewia#
(2022.01.20)
@Kolega Dlugiego - na całe szczęście zamilkł ten nierób
(2022.01.20)
@LucynaŁupina - Rozumiem, że to sarkazm
Robert Bulinek (2022.01.20)