A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@LucynaŁupina - Skorzystają Frombork, Tolkmicko, Kadyny na rozwój Elbląga rządzący POstkomunisci nie pozwolą
Ciężko widzę zrozumieć tekst. Oferty złożyły dwie firmy. Czy ktoś zabronił składania ofert pozostałym przedsiębiorcom z branży?
@TeofilSkorupa - Żeby tylko Ever Given nie zablokował tego kanału
dajcie spirytusu to pijaki będą pogłębiać
@Kaczan - Rozumiem, że to żarty ale bardzo niesmaczne. Ktoś tu naprawdę przegina.
@RobertKoliński - Ty chłopcze prześladowania nie widziałeś. Proponuję głosić te swoje hasełka tam gdzie kobiety i mniejszości są naprawdę gnębione. Afganistan jest piękny o tej porze roku. Powinieneś pojechać "bohaterze".
Dziwi mnie bardzo, że wolno na tym medium wklejać takie świństwa. To haniebne.