A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@LucynaŁupina - Blask NAJDROŻSZEGO wodza niczym blask Słońca Karpat, a potęga jego umysłu góry przenosi i wolski ład uczciwym Polakom funduje ! Wiwat Populizm i Socjotechnika !
@RobertKoliński - Czy umie pan czytać ? To proszę poczytać o Pireusie. To taki port w Grecji. ..
Panie Koliński, powinien Pan przyłączyć się do PiS. Tam potrzebują mądrych i uczciwych ludzi jak Pan. A wzrostem przypomina Pan, prezesa Kaczyńskiego. Ludzie o niskim wzroście czasami są genialni.
@GłębokaMyśl - To o Słońcu Peru - TUSKU oczywiście.
Bez różnicy. Jedni i drudzy mają pracować za miskę ryżu!
Kaczan-twoja"ksywa"pasuje w 100% do tego bełkotu który wypisujesz-pozdrów pisowskich zimków-Lucynę vel Teofila Skorupę/pisowskie podnózki/
Łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu:)
@LucynaŁupina - oby jak najszybciej
Wtedy rządził Tusk. Nie dziwię się Chińczykom gdy zobaczyli jak upadają polscy przedsiębiorcy gdy nie dostali zapłaty.