UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kaczan-twoja"ksywa"pasuje w 100% do tego bełkotu który wypisujesz-pozdrów pisowskich zimków-Lucynę vel Teofila Skorupę/pisowskie podnózki/


Anuluj