UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kaczan-twoja"ksywa"pasuje w 100% do tego bełkotu który wypisujesz-pozdrów pisowskich zimków-Lucynę vel Teofila Skorupę/pisowskie podnózki/
Kaczan-twoja"ksywa"pasuje w 100% do tego bełkotu który wypisujesz-pozdrów pisowskich zimków-Lucynę vel Teofila Skorupę/pisowskie podnózki/