UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Yjnb - Ale jaki jest problem ? Jesteś na etapie waham się brać kredyt czy po prostu masz kredyt i zaczyna mi ciążyć ? Druga sytuacja jest jakby rynkowa, zaspawaną na sztywno masz tylko marżę banku + WIBOR zależny od stóp NBP. Przyszły podwyżki stóp o każdy list powiadomienie z banku to podwyżka rat (bo hipoteki pożycza się na zmiennej stopie)i tyle. Jako świadomy kredytobiorca to akurat wiesz. Znam jednak ludzi, którzy dostawali szoku kiedy mijał okres dopłat w programie Rodzina na Swoim i pretensje mieli do banku, że rata wzrasta. Ale to trzeba myśleć.