UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
komu przeszkadza usytuowanie pomnika, zawsze sie znajda tacy co im wszystko przeszkadza u stawiono sprawnie i szybko, a czy fundament był za płytki czy za głeboki to zawsze sa fachowcy co to wykonuja yulko patrzec jak sie nim zajma graficiarze tt sa spece od pisania b zdu. dobrze sie stało ze juz trwa odnawianie pomnika r
mieszk zawady