21
21.09.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Dla porównania średnie wynagrodzenie w EPEC wynosi 5802 zł brutto, w EPWiK - 5464 zł "nie dziwi nic, dlatego mamy wysokie opłaty za centralne i bieżącą ciepłą wodę. Mieszkańcy muszą płacić, alternatywy praktycznie brak.
zawada. (2021.09.21)
Prezesów pozwalniać i pieniądze się znajdą
(2021.09.21)

info

15  
  0
Panie Redaktorze, Czy coś wiemy na temat zmian w EPT? Czy UM odpowiedział na pytania - czy był konkurs na nowe stanowisko dla byłej Pani Dyrektor?
(2021.09.22)

info

8  
  0
Moim zdaniem epgk to jedno klamstwo ludzie maja po 16zl brutto kobiety lugaja na miescie a za nadgodzony zabiera im rybka pieniadze. W spulce sie dzieja ruzne rzeczy brak szacunku dla pracownika. Jak dobrze dziobiesz dyrektorowi to masz tak to robi pani duspozytlr pani G. Dyrektor nawet nie potrafi sie wyslowic klamie na karzdym kroku.
Byly pracownik (2021.09.22)

info

5  
  0
Przyjdą wybory i znowu dacie d... Znów wybierzecie gudłajów i szabesgojów
Tu jest Polska (2021.09.22)

info

4  
  0
@zawada. - 5802 zł brutto to 4179 zł netto czy to są jakieś kokosy?
5802 (2021.09.22)
A właściciel firmy musi zasuwać 24 godziny żeby was wyżywić. szokco za podgrzany kraj.
(2021.09.22)

info

3  
  1
@MO - Bo sami piechotka idą do roboty znam takie.
(2021.09.22)
@Zniechęcony Elblągiem - Emeryty komunistyczne wymrą to może młodzi dorwą się.
(2021.09.22)
@5802 - Sbecy i inne pomioty też krzyczeli że za tyle nie wyżyją, to niech zd. .. .. ą!!!!
(2021.09.23)