UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem epgk to jedno klamstwo ludzie maja po 16zl brutto kobiety lugaja na miescie a za nadgodzony zabiera im rybka pieniadze. W spulce sie dzieja ruzne rzeczy brak szacunku dla pracownika. Jak dobrze dziobiesz dyrektorowi to masz tak to robi pani duspozytlr pani G. Dyrektor nawet nie potrafi sie wyslowic klamie na karzdym kroku.

Byly pracownik

Anuluj