Wybrany wątek opinii
Utrzymaniem dróg w Elblagu zajmuje się 11 urzedników - a w jezdniach dziury. Siedzą na stołkach i czekaja na zgłoszenie dziur w jezdniach !
Do moderacji
Odpowiedz
19
3
@MO - Bo sami piechotka idą do roboty znam takie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0