Wybrany wątek opinii

Utrzymaniem dróg w Elblagu zajmuje się 11 urzedników - a w jezdniach dziury. Siedzą na stołkach i czekaja na zgłoszenie dziur w jezdniach !
MO (2021.09.21)
@MO - Bo sami piechotka idą do roboty znam takie.
(2021.09.22)
Powrót do komentarzy