79
08.07.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mam pytanie dotyczące słynnych drezyn. Gdzie one się podziały? Ktoś wie?
#nn (2021.07.08)

info

4  
  0
Steward na jachcie to podstawa. Gdy będziesz zażywał morskiej kąpieli niech zadba o właściwą temperaturę wody.
:I (2021.07.08)

info

7  
  0
@Eon - Chyba że oczyścisz wodę i plażę cudotwórców.
Ttkk (2021.07.08)
@DresBląg - Były burmistrz Tolkmicka który zrobił wiele dla tego miasteczka i okolic, jest dyrektorem w ZUO - i 5am już nie radzi sobie tak jak w Tolkmicku. Dla czego?? Bo Elbląg taki już jest. Mieszkańcy są źli i władza jest nie do ra.
(2021.07.08)
Na 1km drogi nie ma funduszy
noris1225 (2021.07.08)

info

0  
  0
W Kadynach tez by mogli zrobić port który był za Niemców a teraz nic się w tym kierunku nie robi szkoda ze Kadyny sa pomijane w kontekście jakiejś infrastruktury wodnej
Ktojakco (2021.07.08)

info

6  
  1
@hd - A nad morzem to nie kwitną sinice jeszcze gorsze niż kwitnienie zalewu wiec oczym ty piszesz
Ktocoijak (2021.07.08)
Ogólnie super by było żeby z tych wałów wzdłuż Zalewu wylać asfalt tak jak po stronie Krynicy zrobili i super deptak by był a ludzi coraz więcej spaceruje oraz uprawia różne sporty na świeżym powietrzu. Również w samym Elblag wstyd ze nie ma deptaka wzdłuż kanału Elbląskiego przecież to jest samo dobro dla turystów i mieszkańców niech w końcu ktoś mądry urzędas pomyśli o tym No chyba ze jeszcze taki się nie urodził
Ktoico (2021.07.08)
Pewnie znowu chodzi o studnię na Wysokim Borze. Panie Jarku dostał pan pieniądze od gminy na drugą studnie
(2021.07.08)
Dziwne ze poprzedni bosman który cale serce w przystań wkladal nic nie mógł zdziałać teraz nowa osoba i wielkie zmiany. .. .przypadek. .. .nie sądzę
Kasa rządzi światem (2021.07.08)

info

2  
  0