A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mam pytanie dotyczące słynnych drezyn. Gdzie one się podziały? Ktoś wie?
@Eon - Chyba że oczyścisz wodę i plażę cudotwórców.
@DresBląg - Były burmistrz Tolkmicka który zrobił wiele dla tego miasteczka i okolic, jest dyrektorem w ZUO - i 5am już nie radzi sobie tak jak w Tolkmicku. Dla czego?? Bo Elbląg taki już jest. Mieszkańcy są źli i władza jest nie do ra.
W Kadynach tez by mogli zrobić port który był za Niemców a teraz nic się w tym kierunku nie robi szkoda ze Kadyny sa pomijane w kontekście jakiejś infrastruktury wodnej
@hd - A nad morzem to nie kwitną sinice jeszcze gorsze niż kwitnienie zalewu wiec oczym ty piszesz
Ogólnie super by było żeby z tych wałów wzdłuż Zalewu wylać asfalt tak jak po stronie Krynicy zrobili i super deptak by był a ludzi coraz więcej spaceruje oraz uprawia różne sporty na świeżym powietrzu. Również w samym Elblag wstyd ze nie ma deptaka wzdłuż kanału Elbląskiego przecież to jest samo dobro dla turystów i mieszkańców niech w końcu ktoś mądry urzędas pomyśli o tym No chyba ze jeszcze taki się nie urodził
Pewnie znowu chodzi o studnię na Wysokim Borze. Panie Jarku dostał pan pieniądze od gminy na drugą studnie
Dziwne ze poprzedni bosman który cale serce w przystań wkladal nic nie mógł zdziałać teraz nowa osoba i wielkie zmiany. .. .przypadek. .. .nie sądzę