UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Kadynach tez by mogli zrobić port który był za Niemców a teraz nic się w tym kierunku nie robi szkoda ze Kadyny sa pomijane w kontekście jakiejś infrastruktury wodnej
Ktojakco
W Kadynach tez by mogli zrobić port który był za Niemców a teraz nic się w tym kierunku nie robi szkoda ze Kadyny sa pomijane w kontekście jakiejś infrastruktury wodnej
Ktojakco