UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Kadynach tez by mogli zrobić port który był za Niemców a teraz nic się w tym kierunku nie robi szkoda ze Kadyny sa pomijane w kontekście jakiejś infrastruktury wodnej

Ktojakco

Anuluj