79
08.07.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@DresBląg - Nie mają również wielkiego przeciwnika wszelkich inwestycji lewaka Roberta K
(2021.07.08)
Co wy z tym przekopem. To totalna ściema za olbrzymie pieniądze, pod najniższe instynkty ludzi. Kłamstwo na resorach tylko po to, aby kupić głosy. A, że naiwnych nie brakuje, więc nagle masowo pojawili się wróżbici, którzy już widzą potęgę morską i nowoczesny port w Elblągu. To bzdura, bo uzyskanie tych pragnień jest niemożliwe. Problemy mają porty w Gdańsku i Gdyni, padają te mniejsze z Kołobrzegiem i Darłowem na czele. Więc jak ma zaistnieć Elbląg jako port morski. A jeśli chodzi o Rosję, to ich ten przekop interesuje tylko jako kabaretowe widowisko zafundowane im darmowo przez Polskę. Cały transport przez Bałtyk prowadzony jest do i z portów rosyjskich, bo handel światowy odbywa się przez ten kraj. Polska jako państwo nadbałtyckie nie ma w tym działaniu żadnego znaczenia. Więc nie wróźcie z fusów i chciejstwa nie zamieniajcie na prawdę.
Palantini Polini. (2021.07.08)

info

9  
  15
Ni nie za moje pieniądze mieszkanie dla twoich dzieci? Dlaczego ja mam finansować twoje dzieci trzeba było myśleć jak robiłeś dzieci o ich bycie
(2021.07.08)
i skończy się tak jak w Kątach, marina wybudowana i przekazana w prywatnemu zarządcy, ceny za cumowanie kosmos, kibel zabezpieczony szyfrem niczym sejf w banku, bo jeszcze by się ktoś za darmo wysikał lub nawet wys. .. .,
Rybn (2021.07.08)

info

16  
  0
@Eon - Pod kątem żeglarstwa, windsurfingu, wędkarstwa rejon ma dużo do zaoferowania. Można pomyśleć o kolei nadzalewowej, ładnych ścieżkach rowerowych, parku linowym czy innych atrakcjach ale jako kąpielisko to kiepsko wypada. Za dużo mułu, glonów i wodorostów, dla samego opalania jak najbardziej, ale jak mam się kąpać to wole jechać na mierzeję.
Anonimek1 (2021.07.08)
@DresBląg- drogi nierobie, nie dlatego że nie ma w Fromborku naszych radnych i prezydenta Wróblewskiego. Nie ma tam tramwai i autobusów którymi połowa jeździ na gapę, niema nadbrzeża i mostów które wymagają konserwacji, nie buduje się kilometrów ścieżek rowerowych i nie odśnieża ulic i chodników. Wymieniać dalej???
? (2021.07.08)
@? - Wymieniaj.
Tralala (2021.07.08)
@Anonimek1- twój wpis jest idealną odpowiedzią na sugestie dyzia marzyciela @DresBląg
? (2021.07.08)

info

0  
  0
@Tralala-twój podpis mówi mi że nie warto z tobą dyskutować. Ot taki kolejny nierób.
? (2021.07.08)

info

0  
  4
@Eon - ALe że o co ci chodzi? Zalew to syf, śmierdząca woda. Tu żadne pieniądze nie pomogą, bo dalej syf z okolicznych wioch będzie wylewany wprost do Zalewu, to raz, a dwa, jak nie My to ruskie będą syf dolewać. Jachty, surfing, ogólnie turystyka, jak najbardziej, ma to potencjał, ale jako miejsca do kąpieli to baaaardzo słabe.
Ploterek (2021.07.08)