A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I teraz pociąg by się przydał po rozbudowie. .. .
Rosjanie źli ale do wniosku to się przydadzą
@boy63 - Wiesz co robi ten przekop? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest przekop na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym przekopem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić.
A co robią wladze Elbląga z Wróblem na czele w celu aktywizacji miasta pod kątem wykorzystania przekopu? ABSOLUTNIE nic! Nawet wyprzedali w panice Dworzec Zdrój, żeby tylko nie wrócila kolej nadzalewowa. Miasto zamiast stawać się centrum sporttów i aktywności wodnej, cieszy się tylko, że z prywatnej inicjatywy powstała marinka Grupy wodnej i tyle. Wcześniej uwalili projekt rekonstrukcji osady wiingów. Mozna tak by wymieniać dalej, lecz ilość znaków w komentarzy ograniczona. Można odnieść wrażenie, że przekop to dla nich sól w oku - wszak inwestycja stworzona prez opozycję polityczną :)Co ciekawe w tzw. Polskim Ładzie ogloszono mozliwość ubiegania się o środki dla regionów. Reporterzy powinni zapytać czy wladze miasta już zlożyły jakiś wniosek do rządu w tej sprawie. Niech tylko potem nie pitolą mieskańcom, że "rząd nie daje nic regionom"tak, jak to bylo z Kolej+ czy mosty dla regionów. Wolą schować głowę piasek, żeby mieć pretekst wbicia szpili opozycji, że nic nie dostali. Tacy to są ludzie.
@Tralala - Teofil teraz kieruje pod prąd do Warszawy - i to wyklucza wszelkie myślenie; )
hehe
@hd - Mówię, konkretne pieniądze. I da się. Ludzie w kosmos latają, a tego się nie da?
@Do_pomorskiego - Niestety ma Pan rację. Wiewiórki mówią, że bodaj 2,7 mln. się znalazły na modernizację hangaru dla jachtów przy ul. Radomskiej, ale tylko dlatego, żeby sen. Wcisła miał gdzie trzymać swoją łódź.
@Eon - jedź i kąp się w zielonym szlamie, czy ty w ogóle wiesz co piszesz? kiedy ostatni raz byłeś nad zalewem?
Finansuj ten przekop z własnej kieszeni. Dla moich dzieci priorytetem jest choćby minimum mieszkaniowe i w tym kierunku powinny pójść te miliardy. Ja stary mam brać kredyt dożywotni dla moich dzieci. Marna kawalerka to 200tys. Całe życie tyralem w tym kraju by nie mieć teraz nic. Przepraszam. Będę miał przekop!