UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co wy z tym przekopem. To totalna ściema za olbrzymie pieniądze, pod najniższe instynkty ludzi. Kłamstwo na resorach tylko po to, aby kupić głosy. A, że naiwnych nie brakuje, więc nagle masowo pojawili się wróżbici, którzy już widzą potęgę morską i nowoczesny port w Elblągu. To bzdura, bo uzyskanie tych pragnień jest niemożliwe. Problemy mają porty w Gdańsku i Gdyni, padają te mniejsze z Kołobrzegiem i Darłowem na czele. Więc jak ma zaistnieć Elbląg jako port morski. A jeśli chodzi o Rosję, to ich ten przekop interesuje tylko jako kabaretowe widowisko zafundowane im darmowo przez Polskę. Cały transport przez Bałtyk prowadzony jest do i z portów rosyjskich, bo handel światowy odbywa się przez ten kraj. Polska jako państwo nadbałtyckie nie ma w tym działaniu żadnego znaczenia. Więc nie wróźcie z fusów i chciejstwa nie zamieniajcie na prawdę.
Palantini Polini.