Wybrany wątek opinii

Proponował bym zlikwidować język angielski w szkole. I żeby w szkołach był tylko język niemiecki. Ponieważ dużo uczniów ma problemy z językiem angielskim
(2021.06.01)
A ja nie na widzę języka szkopskiego. Mam taki uraz po ty co mi opowiedzieli dziadkowie którzy przeżyli II wojny światowej
(2021.06.01)
Powrót do komentarzy