Wybrany wątek opinii
Proponował bym zlikwidować język angielski w szkole. I żeby w szkołach był tylko język niemiecki. Ponieważ dużo uczniów ma problemy z językiem angielskim
Do moderacji
Odpowiedz
30
42
A ja nie na widzę języka szkopskiego. Mam taki uraz po ty co mi opowiedzieli dziadkowie którzy przeżyli II wojny światowej
Do moderacji
Odpowiedz
7
4