UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super sprawa. Taki punkt powinien być zlokalizowany przy każdym większym sklepie oraz osiedlowym śmietniku, czyli wszędzie tam, gdzie po prostu każdemu będzie "po drodze".

Machupichcę

Anuluj