UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@wyboe - Gdyby PiS rządził w mieście to sytuacja wyglądała by inaczej a teraz żal I zdziwienie bo ludzie znowu dali się omanic liberałów.
TeofilSkorupa
@wyboe - Gdyby PiS rządził w mieście to sytuacja wyglądała by inaczej a teraz żal I zdziwienie bo ludzie znowu dali się omanic liberałów.
TeofilSkorupa