UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wyboe - Gdyby PiS rządził w mieście to sytuacja wyglądała by inaczej a teraz żal I zdziwienie bo ludzie znowu dali się omanic liberałów.

TeofilSkorupa

Anuluj