A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@elb - A twój dziadek gdzie sie urodził? Pytałeś? Jak po wojnie to znaczy uciekał przed kimś albo coś było niedobrego. To piękna historia Elbląga i warto coś wiedzieć. Gdańszczanie wiedzą i chwała sie chociaż Gdańsk w większości to Niemcy. Poznań Szczecin itp.
Jesteś pewien że Polacy rdzenni tu rządzą?bo my nie. Tu przesiedleńców jest zza Bugs i akcji Wisła. polacy tu później przybyli za Gierka :). Sowiety tu zywiom. Dlatego jest syf kiła i mogiła bracie haha.
Sowiety tu rządzą SLD i po to ich spadek. Trza ruszyć dzikusów i pognać. wtedy będzie dobrze bo komsomolcy to komsomolcy a PiS nie rozlicza nikogo.
Tacy jak ty polacy. .. nieprawdaż ?
Dawno temu było prawie wszystko w Elblągu. Przyszli ruszy, potem komuniści wszystko rozkradli, zburzyli. Biedny Elblągu.
O przeszłości dobrze pamiętać ale wy tutaj żyjecie nią a gazetka internetowa ciągle o tym przypomina
@RobertKoliński - Teraz właśnie swoją głupotą wszedłeś na najwyższy poziom
Po co piszesz takie idiotyzmy jak nie masz najmniejszego pojęcia o tym mieście, jego pierwszych powojennych mieszkańcach