20
20.02.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czyli można bawić się i w maseczkach, jak widać - to czego ci plackoziemcy marudzo?;
RobertKoliński (2021.02.20)
@elb - A twój dziadek gdzie sie urodził? Pytałeś? Jak po wojnie to znaczy uciekał przed kimś albo coś było niedobrego. To piękna historia Elbląga i warto coś wiedzieć. Gdańszczanie wiedzą i chwała sie chociaż Gdańsk w większości to Niemcy. Poznań Szczecin itp.
(2021.02.20)
Jesteś pewien że Polacy rdzenni tu rządzą?bo my nie. Tu przesiedleńców jest zza Bugs i akcji Wisła. polacy tu później przybyli za Gierka :). Sowiety tu zywiom. Dlatego jest syf kiła i mogiła bracie haha.
(2021.02.20)
Sowiety tu rządzą SLD i po to ich spadek. Trza ruszyć dzikusów i pognać. wtedy będzie dobrze bo komsomolcy to komsomolcy a PiS nie rozlicza nikogo.
(2021.02.20)

info

2  
  5
Tacy jak ty polacy. .. nieprawdaż ?
GłębokaMyśl (2021.02.20)
Dawno temu było prawie wszystko w Elblągu. Przyszli ruszy, potem komuniści wszystko rozkradli, zburzyli. Biedny Elblągu.
(2021.02.20)

info

10  
  1
O przeszłości dobrze pamiętać ale wy tutaj żyjecie nią a gazetka internetowa ciągle o tym przypomina
(2021.02.20)

info

2  
  1
@RobertKoliński - Teraz właśnie swoją głupotą wszedłeś na najwyższy poziom
WróglewakaRobertaK (2021.02.20)
Po co piszesz takie idiotyzmy jak nie masz najmniejszego pojęcia o tym mieście, jego pierwszych powojennych mieszkańcach
global (2021.02.21)
Spoko KOLA jest sprawny inaczej.
ttt (2021.02.21)

info

1  
  0