UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sowiety tu rządzą SLD i po to ich spadek. Trza ruszyć dzikusów i pognać. wtedy będzie dobrze bo komsomolcy to komsomolcy a PiS nie rozlicza nikogo.


Anuluj