UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sowiety tu rządzą SLD i po to ich spadek. Trza ruszyć dzikusów i pognać. wtedy będzie dobrze bo komsomolcy to komsomolcy a PiS nie rozlicza nikogo.
Sowiety tu rządzą SLD i po to ich spadek. Trza ruszyć dzikusów i pognać. wtedy będzie dobrze bo komsomolcy to komsomolcy a PiS nie rozlicza nikogo.