UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dawno temu było prawie wszystko w Elblągu. Przyszli ruszy, potem komuniści wszystko rozkradli, zburzyli. Biedny Elblągu.
Dawno temu było prawie wszystko w Elblągu. Przyszli ruszy, potem komuniści wszystko rozkradli, zburzyli. Biedny Elblągu.