UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mogli zablokować drzwi a ci z dołu ujeliby złodzieja al. e zgranie wstyd. dla prawdziwych ochroniarzy. Dobrze że nikt nie zginął. Niepełnosprawność w ochronie jest jak widać nie na miejscu.
Mogli zablokować drzwi a ci z dołu ujeliby złodzieja al. e zgranie wstyd. dla prawdziwych ochroniarzy. Dobrze że nikt nie zginął. Niepełnosprawność w ochronie jest jak widać nie na miejscu.