UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mogli zablokować drzwi a ci z dołu ujeliby złodzieja al. e zgranie wstyd. dla prawdziwych ochroniarzy. Dobrze że nikt nie zginął. Niepełnosprawność w ochronie jest jak widać nie na miejscu.


Anuluj