25
21.12.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mają szansę zostać posłami.
góralniskopienny (2020.12.22)

info

1  
  0
Elo
!@# (2020.12.23)

info

0  
  0
Powiedz mi, gdzie w tym kraju nie ma nepotyzmu i kumoterstwa?
Charlie C. (2020.12.23)
Pewnie znowu jw. Węgorzewo. Jedyne co umieją bo na szkolenia to nikogo nie wysyłają. Chyba że j. Angielski
Haaapfuuu (2020.12.23)

info

0  
  0
W Rosji giną rakiety i nikt nie robi awantury. U nas nie ma uzbrojenia więc dorabiają w inny sposób. Takie są w Polsce realia.
Żyjący (2021.01.09)

info

0  
  0