A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mają szansę zostać posłami.
Elo
Powiedz mi, gdzie w tym kraju nie ma nepotyzmu i kumoterstwa?
Pewnie znowu jw. Węgorzewo.
Jedyne co umieją bo na szkolenia to nikogo nie wysyłają. Chyba że j. Angielski
W Rosji giną rakiety i nikt nie robi awantury. U nas nie ma uzbrojenia więc dorabiają w inny sposób. Takie są w Polsce realia.