UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie znowu jw. Węgorzewo. Jedyne co umieją bo na szkolenia to nikogo nie wysyłają. Chyba że j. Angielski

Haaapfuuu

Anuluj