UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie znowu jw. Węgorzewo. Jedyne co umieją bo na szkolenia to nikogo nie wysyłają. Chyba że j. Angielski
Haaapfuuu
Pewnie znowu jw. Węgorzewo. Jedyne co umieją bo na szkolenia to nikogo nie wysyłają. Chyba że j. Angielski
Haaapfuuu