UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Rosji giną rakiety i nikt nie robi awantury. U nas nie ma uzbrojenia więc dorabiają w inny sposób. Takie są w Polsce realia.

Żyjący

Anuluj