A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zróbcie trzeźwy poranek o 6.00 rano i 14-15-16 to będą wyniki
Mieszkam w podelblaskiej miejscowości i ja tam policyjnych patroli nie widzę, czyżby jeździli tylko tam, gdzie jest widno???
Jest przepis i karać od razu, a nie niskie kary!