UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkam w podelblaskiej miejscowości i ja tam policyjnych patroli nie widzę, czyżby jeździli tylko tam, gdzie jest widno???
Mieszkam w podelblaskiej miejscowości i ja tam policyjnych patroli nie widzę, czyżby jeździli tylko tam, gdzie jest widno???