A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
pikieciarze na oddział zakaźny wesprzeć pielęgniarki !
sam jesteś baran
Jak będzie Pan umierać to proszę zawołaćkpgoś z PO. Jaruzelski pezed śmierciapoprosił o księdza a Pan?Jak Papież był w Elblągu to pierwsze miejsca zajmowali komuniści. Ale teraz moda przeciw kościołowi. Wstyd mi za Was amieniajacy poglądy w zależności od mody:(
A Wasze dzieci do 67 lat emertturka i zero dla dzieci. Krótka pamięć. Ale Wam przypomnę za parę lat. Czego chcecie ?Bo tu tylko slogany bez pokrycia
Odłączyć kościół od Watykanu - Polski Kościół dla Polaków !
odwołać PLANdemię i totalitarne ustawy !!!
Czekam z niecierpliwością, aż usłyszę z mediów:. .. .Robert K. , Izabela D. itp. ..