A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bo to przekupni ludzie, odwagi im brak PISIORY,
@W1T1 - Wyjdz i to powiedz,
Oni maja służacych do brudnej roboty,
@RobertKoliński - I zaprawde parszywy czwrwonuchu powtarzam ci nie kazdy kto nie cierpi czerwonej zarazy jest automatycznie naziolem. Kolinski twoj ryyyjjeec mowinwieleno tobie te tepe slepia teskniace za rozumem sa bardzo wymowne. Nie dziwie sie ze cie nikt nigdzie nie chce zatrudnic bo smierdzacy komuszy len rozwali kazda firme. Moglbys u lempart za alfonsa wsrod lgbtowych dziwek robic. Zaciecie dobgadania o sexie masz
Kto to
Nie ma dnia żeby menda ta nie napsuła ludziom krwi wtrącając grosze trzy. Pusty łeb, nic na chleb, do pracy wstręt, to lewacki wykręt. Myślę ze wiesz juz kim on jest, to kolinski spoleczny wesz
@RobertKoliński - Od ciebie nic. Do ciebie nic niem a zwlaszcza szacunku
@RobertKoliński - To motto życiowe każdgo czerwonego tchórza.
Polak Węgier dwa barany !!!
Strajkujących ktoś urodził a sami teraz strajkują za mordowaniem; /
Najwygodniej jest tłumaczyć się, że komuś będzie ciężko z niepełnosprawnym dzieckiem i lepiej je zabić !
Hitler też chciał mieć CZYSTĄ RASĘ, NIE RÓŻNICIE SIĘ OD NIEGO NICZYM - poza wąsami; P !!!