UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

czy jako facet mogę sobie wszczepic macicię i iśc na wczesniejsza emeryturę, pracuje w drogownictwie, praca w chłodzie i spiekacie zależnie od pory roku, jestem gotów na opercaję wszczepienia macicy i w ten sposób uzyskanie prawa do emerytury jako kobieta, gdzie mam się udać, kto mi pomoże w tym zabiegu?

zdesperowany melorant