35
21.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Niunia - Nie lepsza pasztetowa. Od watrobianki. wies zna te teksty zero klasy. nawet jakby była miss dużo straciła. Wolałbym singlem. Być. serious
(2020.11.21)
Majtki się przekręciła na bok.
(2020.11.21)
nierówno pospawany przez Janusza z wąsami i wtedy drzewo na drodze robi takie psikusy, kupujcie auta nowe, marka może nie taka jak dla milionera sle życie ma się jedno
Repertuar (2020.11.21)

info

1  
  3
Teraz radzę uważać na liście na drodze. To gorsze niż lód.
(2020.11.21)

info

2  
  0
Ten zakręt jest trochę niebezpieczny zimą i jesienią, kiedyś też tam wpadłam w poślizg, ale mi udało się udało z niego wyjść. I taka rada ode mnie, noga z gazu.
(2020.11.21)

info

1  
  0
Ludzie młoda niedoświadczona Kobieta czemu tyle jadu na nią wylewacie ???!!!! Każdemu może się zdażyć wypadek !!! Najważniejsze że żyje !!! Dużo zdrówka życzę !!!!
Miś uszatek (2020.11.22)

info

10  
  0
@Łałdi - Szybkie, szybkie i w pasie gibkie No i kazda z nas pamieta, Ladna buzia-- uśmiechnięta No a co tam Ty mieszczuchu, Potrzebujesz troche ruchu? ,
ładna buzia. (2020.11.22)
c, e ty zasrany pawianie mistrz kierownicy cały tydzień w budzie a stara się bawi
(2020.11.22)

info

1  
  0
kierujaca autem zostala poszkodowana?
bartek30 (2020.11.22)

info

0  
  0
@ładna buzia. - Ładna buźko oczywiście że potrzebuje dużo ruchu. ..
Mieszczuch (2020.11.22)