A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Niunia - Nie lepsza pasztetowa. Od watrobianki. wies zna te teksty zero klasy. nawet jakby była miss dużo straciła. Wolałbym singlem. Być. serious
Majtki się przekręciła na bok.
nierówno pospawany przez Janusza z wąsami i wtedy drzewo na drodze robi takie psikusy, kupujcie auta nowe, marka może nie taka jak dla milionera sle życie ma się jedno
Teraz radzę uważać na liście na drodze. To gorsze niż lód.
Ten zakręt jest trochę niebezpieczny zimą i jesienią, kiedyś też tam wpadłam w poślizg, ale mi udało się udało z niego wyjść.
I taka rada ode mnie, noga z gazu.
Ludzie młoda niedoświadczona Kobieta czemu tyle jadu na nią wylewacie ???!!!! Każdemu może się zdażyć wypadek !!! Najważniejsze że żyje !!! Dużo zdrówka życzę !!!!
@Łałdi - Szybkie, szybkie i w pasie gibkie
No i kazda z nas pamieta,
Ladna buzia-- uśmiechnięta
No a co tam Ty mieszczuchu,
Potrzebujesz troche ruchu?
,
c, e ty zasrany pawianie mistrz kierownicy cały tydzień w budzie a stara się bawi
kierujaca autem zostala poszkodowana?
@ładna buzia. - Ładna buźko oczywiście że potrzebuje dużo ruchu. ..