UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten zakręt jest trochę niebezpieczny zimą i jesienią, kiedyś też tam wpadłam w poślizg, ale mi udało się udało z niego wyjść. I taka rada ode mnie, noga z gazu.


Anuluj