UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten zakręt jest trochę niebezpieczny zimą i jesienią, kiedyś też tam wpadłam w poślizg, ale mi udało się udało z niego wyjść. I taka rada ode mnie, noga z gazu.
Ten zakręt jest trochę niebezpieczny zimą i jesienią, kiedyś też tam wpadłam w poślizg, ale mi udało się udało z niego wyjść. I taka rada ode mnie, noga z gazu.