A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chętna, lecz nie na takiego paszteta, jak ty.
Twoje komentarze to dno. Zwykły burak bez empati.
Może zdarzyć się każdemu
Generalnie jesienią jeżdzimy wolniej, a w czasie coronawirusa nie ma gdzie się spieszyć
Naprawdę najprawdopodobniej nie zapanowała na autem? Ależ filozofia. Chyba specjalnie w drzewo nie wjechała? Wolniej i ostrożnie.
@EEEtam - Nie dostosowała predkosci do warunkow panujacych na drodze. Wpadla w niekontrolowany poslizg. Naprawde tak było. najprawdopodobniej
Jestem kobietą i zajefajnie jeżdżę. Drogie koleżanki pokażcie klasę. Please.
@Niunia - Sama pasztetowa. Haha. w dodatku siermięga.
Blachara. to jest po bandzie
Durna i bleee