35
21.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chętna, lecz nie na takiego paszteta, jak ty.
Niunia (2020.11.21)
Twoje komentarze to dno. Zwykły burak bez empati.
Emel (2020.11.21)
Może zdarzyć się każdemu
(2020.11.21)

info

8  
  4
Generalnie jesienią jeżdzimy wolniej, a w czasie coronawirusa nie ma gdzie się spieszyć
(2020.11.21)

info

6  
  0
Naprawdę najprawdopodobniej nie zapanowała na autem? Ależ filozofia. Chyba specjalnie w drzewo nie wjechała? Wolniej i ostrożnie.
EEEtam (2020.11.21)
@EEEtam - Nie dostosowała predkosci do warunkow panujacych na drodze. Wpadla w niekontrolowany poslizg. Naprawde tak było. najprawdopodobniej
(2020.11.21)
Jestem kobietą i zajefajnie jeżdżę. Drogie koleżanki pokażcie klasę. Please.
(2020.11.21)

info

3  
  2
@Niunia - Sama pasztetowa. Haha. w dodatku siermięga.
(2020.11.21)
Blachara. to jest po bandzie
(2020.11.21)

info

1  
  2
Durna i bleee
(2020.11.21)