UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Naprawdę najprawdopodobniej nie zapanowała na autem? Ależ filozofia. Chyba specjalnie w drzewo nie wjechała? Wolniej i ostrożnie.
EEEtam
Naprawdę najprawdopodobniej nie zapanowała na autem? Ależ filozofia. Chyba specjalnie w drzewo nie wjechała? Wolniej i ostrożnie.
EEEtam