UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Naprawdę najprawdopodobniej nie zapanowała na autem? Ależ filozofia. Chyba specjalnie w drzewo nie wjechała? Wolniej i ostrożnie.

EEEtam

Anuluj