A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zaraz zimno sie zrobi to odechce sie strajkow.
Jak tak patrzę na to zbiegowisko, na treść tych haseł no to jakiś element idzie, nie normalni ludzie. Ile zła, wulgarności. Patola na całego.
Wlasnie taki jest wasz poziom.
szkoda, mógłbyś spróbować czy pomoże
Pani Katarzyno "nasz kraj nasza Polska"mam pytanie: nasz wspólny kraj, czy wasz, którzy zachowujecie się jak hołota, blokujecie za zgodą policji nielegalnie moją wolność, prawo do dróg, chodników, ciszy i spokoju. Używacie wulgarnych zwrotów. Chcecie władzy czy ku... Społeczeństwo tego kraju już się wielokrotnie w wyborach wypowiedziało bez przymusu i wsposób kulturalny. W sposób jaki wy to robicie nigdy KO-KOD nie dojdziecie do władzy,
"Wyrok jest nielegalny", "jesteśmy przyszłością narodu"- powiedziały Julki, marny ten nasz system prawny skoro Julki jednym zdaniem zdecydowały, marna nasza przyszłość
Jestem PRZECIW demonstracjom
Ciemna maso
Nie porównujcie się do żołnierzy AK
Nie widzicie że Policja otoczyła waszą głupotę kordonem żebyście sobie krzywdy nie zrobili?
Co więcej chronią wasze lewackie tyłki żeby nikt wam nie zrobił krzywdy.
Pokolenie smartfonów dla którego największym problemem jest brak internetu.
Nie wiecie co to są zamieszki o wojnie już nie wspomnę.
Dążycie do wojny ale wzdrygacie się na widok mięsa. Płaczecie nad biednymi zwierzątkami. Jesteście bandą wrzeszczących niedorozwojów.
Dlaczego policja nie rozgania nielegalnych zgromadzeń, tylko je chroni?
Ile już zostało zatrzymanych za łamanie wytycznych MZ i Premiera?
@SąsiadRoberta - Skończy na wysypisku historii jak wszyscy komuniści no ale teraz ma swoje 5 minut. Teraz, zaszyty w jakiejś norce myśli, myśli, gogluje i się zastanawia co tu takiego "błyskotliwego"odpisać na te różne komentarze. A jakiś czas był spokój.