211
02.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
zaraz zimno sie zrobi to odechce sie strajkow.
obywatel (2020.11.03)

info

15  
  5
Jak tak patrzę na to zbiegowisko, na treść tych haseł no to jakiś element idzie, nie normalni ludzie. Ile zła, wulgarności. Patola na całego.
jmbfrthy (2020.11.03)

info

15  
  3
Wlasnie taki jest wasz poziom.
(2020.11.03)
szkoda, mógłbyś spróbować czy pomoże
(2020.11.03)
Pani Katarzyno "nasz kraj nasza Polska"mam pytanie: nasz wspólny kraj, czy wasz, którzy zachowujecie się jak hołota, blokujecie za zgodą policji nielegalnie moją wolność, prawo do dróg, chodników, ciszy i spokoju. Używacie wulgarnych zwrotów. Chcecie władzy czy ku... Społeczeństwo tego kraju już się wielokrotnie w wyborach wypowiedziało bez przymusu i wsposób kulturalny. W sposób jaki wy to robicie nigdy KO-KOD nie dojdziecie do władzy,
(2020.11.03)

info

11  
  5
"Wyrok jest nielegalny", "jesteśmy przyszłością narodu"- powiedziały Julki, marny ten nasz system prawny skoro Julki jednym zdaniem zdecydowały, marna nasza przyszłość
działkowicz radosny (2020.11.03)

info

11  
  5
Jestem PRZECIW demonstracjom
(2020.11.03)

info

19  
  5
Ciemna maso Nie porównujcie się do żołnierzy AK Nie widzicie że Policja otoczyła waszą głupotę kordonem żebyście sobie krzywdy nie zrobili? Co więcej chronią wasze lewackie tyłki żeby nikt wam nie zrobił krzywdy. Pokolenie smartfonów dla którego największym problemem jest brak internetu. Nie wiecie co to są zamieszki o wojnie już nie wspomnę. Dążycie do wojny ale wzdrygacie się na widok mięsa. Płaczecie nad biednymi zwierzątkami. Jesteście bandą wrzeszczących niedorozwojów.
ASWYMIATA (2020.11.03)

info

22  
  7
Dlaczego policja nie rozgania nielegalnych zgromadzeń, tylko je chroni? Ile już zostało zatrzymanych za łamanie wytycznych MZ i Premiera?
(2020.11.03)

info

17  
  5
@SąsiadRoberta - Skończy na wysypisku historii jak wszyscy komuniści no ale teraz ma swoje 5 minut. Teraz, zaszyty w jakiejś norce myśli, myśli, gogluje i się zastanawia co tu takiego "błyskotliwego"odpisać na te różne komentarze. A jakiś czas był spokój.
LeszekB.32 (2020.11.03)