A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak powiedział były prezes TK "HOŁOTA"
Dzieci jako 40 letni mężczyzna coś wam opowiem. Za po dostawaliśmy pałami za byle manifestację był dramat. Za PiS można chodzić do woli, wyznawać zdanie- mówicie jest dramat. wielu z was idzie jak padnietę ryby z prądem a w życiu ważne jest umieć iść pod prąd, wyznawać tezy których niektórzy się wstydzą ale je wyznawać. Tylko kilka % z was może jest tymi złymi. Reszta idzie po idzie kolego, bo fakbuk tak każe. Pobudka!!! Powalczcie o siebie.
Ciężko
Ciężko się pogodzić z utratą władzy ? Oj ciężko. Tylko kwik słychać. Prokuratura zrobi porządek z tym bezprawiem na ulicach. Nie ma zgody ludu na zakłócanie porządku.
@Mistrz - Miszczu", pod prad zgubna droga, zawsze latwiej z pradem, nawet herbate pije z pradem, ale zeby sie nim bawic ?, to juz Tobie pozostawiam, chyba, ze jestes z nim juz tak blisko, ze te plusy dodatnie i te plusy ujemne masz w jednym palcu. .i nie chodzi mi wcale o ten palec, co Ty myslisz, ze jestes nim zrobiony, a o palec bozy, co czuwa nad nami, by isc w dobra strone i choc na obrozy, wraz z baranami, trzmajac pokore, idziemy nie sami.
Jezu. .. .A co ich tak wymiotło?Czemu ich tak mało? Entuzjazm robienia z siebie idiotek już nie ten?
Powiedzcie która k**** obudziła mi dziecko !!!
Gdzie jest policja pozwalająca używać sygnałów dźwiękowych w mieście. O godz. 20 niejedno dziecko już spało ale wyjących i trąbiących manifestantów to nie obchodzi, bo oni walczą o prawo do zabijania, a nie będą martwić się o dzieci.
Portel - propagujecie wulgaryzmy, nienawisc do innych poprzez wypisywanie tresci transparentow itp. Bawicie sie w kreowanie rzeczywistosci? Czy to nie jest karalne? Czy to jest zgodne z prawem?
Maszerujące elbląskie kobiety same dobrych obyczajów, tirówki i tego typu towar normalne to zajmują się domem rodziną i pracą