211
02.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak powiedział były prezes TK "HOŁOTA"
(2020.11.03)

info

17  
  2
Dzieci jako 40 letni mężczyzna coś wam opowiem. Za po dostawaliśmy pałami za byle manifestację był dramat. Za PiS można chodzić do woli, wyznawać zdanie- mówicie jest dramat. wielu z was idzie jak padnietę ryby z prądem a w życiu ważne jest umieć iść pod prąd, wyznawać tezy których niektórzy się wstydzą ale je wyznawać. Tylko kilka % z was może jest tymi złymi. Reszta idzie po idzie kolego, bo fakbuk tak każe. Pobudka!!! Powalczcie o siebie.
Mistrz (2020.11.03)
Ciężko
(2020.11.03)

info

0  
  1
Ciężko się pogodzić z utratą władzy ? Oj ciężko. Tylko kwik słychać. Prokuratura zrobi porządek z tym bezprawiem na ulicach. Nie ma zgody ludu na zakłócanie porządku.
(2020.11.03)

info

17  
  5
@Mistrz - Miszczu", pod prad zgubna droga, zawsze latwiej z pradem, nawet herbate pije z pradem, ale zeby sie nim bawic ?, to juz Tobie pozostawiam, chyba, ze jestes z nim juz tak blisko, ze te plusy dodatnie i te plusy ujemne masz w jednym palcu. .i nie chodzi mi wcale o ten palec, co Ty myslisz, ze jestes nim zrobiony, a o palec bozy, co czuwa nad nami, by isc w dobra strone i choc na obrozy, wraz z baranami, trzmajac pokore, idziemy nie sami.
za trudne? (2020.11.03)
Jezu. .. .A co ich tak wymiotło?Czemu ich tak mało? Entuzjazm robienia z siebie idiotek już nie ten?
Olo1 (2020.11.03)

info

18  
  5
Powiedzcie która k**** obudziła mi dziecko !!!
(2020.11.03)
Gdzie jest policja pozwalająca używać sygnałów dźwiękowych w mieście. O godz. 20 niejedno dziecko już spało ale wyjących i trąbiących manifestantów to nie obchodzi, bo oni walczą o prawo do zabijania, a nie będą martwić się o dzieci.
Zbulwersowana (2020.11.03)

info

23  
  6
Portel - propagujecie wulgaryzmy, nienawisc do innych poprzez wypisywanie tresci transparentow itp. Bawicie sie w kreowanie rzeczywistosci? Czy to nie jest karalne? Czy to jest zgodne z prawem?
BHIMA6664 (2020.11.03)

info

19  
  8
Maszerujące elbląskie kobiety same dobrych obyczajów, tirówki i tego typu towar normalne to zajmują się domem rodziną i pracą
(2020.11.03)

info

17  
  8